Casa Canopy
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Tennisveld Paardrijden Snorkelen Visserij Kanoën Fietsen Wandelen | Spa en ontspanning Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Canopy Manzanillo van 170 m² ligt op 3 km van Playa Hermosa en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen. Deze 2-slaapkamer villa is geschikt voor maximaal 6 gasten en biedt mogelijkheden om te tennis.
Playa Cocal is op 10 minuten met de auto gesitueerd.
Deze villa heeft een badkamer, voorzien van een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.
De gesitueerde in Manzanillo Casa Canopy beschikt over een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven. De 2-badkamer woning ligt vlak om de hoek van Atardecer Dorado, waar gasten kunnen genieten van verschillende maaltijden.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Versneld in- en uitchecken
- Conciërgebalie
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Verkoopautomaten
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Bar/ lounge
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Karaoke
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Snorkelen
- Kanoën
- Wandelen
- Paardrijden
- Fietsen
- Tennisveld
- Visserij
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wordt een luchthaventransfer verzorgd door Casa Canopy?
Gasten van Casa Canopy kunnen pendeldienst aanvragen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Canopy?
Gasten van Casa Canopy kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa Canopy van de luchthaven Tambor?
De luchthaven Tambor en Casa Canopy liggen op een afstand van 30 km van elkaar. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Deze villa beschikt over een complete keuken met een broodrooster en een oven. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar de villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in de villa verblijven. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Canopy?
Gasten die in Casa Canopy verblijven, kunnen gemakkelijk Playa Manzanillo en Playa Hermosa bereiken, die respectievelijk op 8-minuten loopafstand tot de accommodatie en op 3 km afstand liggen.